הסדר חוב לחובות ישנים

נקלעת לחובות לפני שנים רבות, החובות הפכו "מפלצתיים", לעיתים "גדלו"  במיליוני שקלים, התיקים שלך מאוחדים בהוצאה לפועל בהסדר חוב, אתה משלם את התשלום בשוברים (צו החיוב) שנקבע לך כל חודש בצורה מסודרת (ולפעמים גם לא), התבגרת, כבר מצאת מקום עבודה מסודר, ואתה מעוניין סוף סוף להפוך אדם מן היישוב, להסדיר חובותיך ולנהל לחיים נורמליים, עם יכולת לצאת מהארץ, לנהל חשבון בנק, להחזיק כרטיס אשראי ועוד.

אנו סבורים שהגיע הזמן לערוך הסדר חוב

משרדנו עוסק שנים רבות בפתרונות של הסדר חוב מול רשויות ההוצאה לפועל למצבים אלו.

ביכולתנו להציע לך מספר פתרונות, המתאימים לצרכיך. הצעותינו להסדרים של חובות ישנים מותאמים ליכולותיו הכספיות של כל לקוח ולקוח, אין פתרון אחיד לכולם: הפתרונות עשויים להיות החל מהסדר חובות עם כל נושה בנפרד, שבסופו של דבר יגרום לתשלום מוסכם לכל הנושים, פיזור תיק האיחוד וסגירת כל התיקים בהוצאה לפועל.

פתרון אחר הינו הסדר נושים במסגרת הליכי פשיטת רגל, הליך המאפשר לך להשתקם ולהתחיל חיים חדשים, ועוד. הכל על פי יכולותיך, התפתחותך העתידית והעכשווית ומצבך הכלכלי והאישי.

אך מהו בעצם הסדר חוב?

הסדר חוב המאפשר רגל לאנשים שנקלעו למצב בו הם לא יכולים לשלם את חובותיהם לגשת לתהליך במסגרתו הם יכולים להגיע לעמק השווה אל מול הגופים מולם הם נמצאים בחובות. גופים שכאלו יכולים להיות בנקים גדולים מצד אחד ולקוחות פרטיים מן הצד השני.

ההסדר תלוי בכמות הנושים, גובה החובות, ותק החובות, ושילוב בין נכונות הנושים להגיע להבנות עם היכולת של החייב לגייס כסף לתשלומם.

על מנת שנוכל להגיע להסדר חוב, חשוב שניקח בחשבון כי מדובר בפרוצדורה משפטית לכל דבר ועניין, ולפרוצדורה שכזו יש לגשת רק לאחר ששיעורי הבית נעשים כהלכה. עם תום קבלת האישורים מטעם בית המשפט, ניתן להגיע מול הנושים להסדר חוב הכולל תשלומים בכפוף ליכולתו של החייב והסכמתם מטעם הצד הצדדים המבקשים לגבות את החוב.

מה היתרון של הסדר חוב?

פשיטת רגל צריכה להבהב בראשנו כמוצא אחרון. הגעה להסכם פשרה אל מול הנושים הוא ללא ספק דרך טובה ונכונה יותר להגיע לשיקום מהיר ובריא יותר מבחינה כלכלית.

הגעה להסכם איננה רק מאפשרת להסיר כתם שדבק באדם המגיע לפשיטת רגל, הוא גם מאפשר לשדר נכונות אמיתית וכנה להסדיר את החובות בצורה נכונה ובכך לסלול את הדרך להזדמנויות עסקיות חדשות בעתיד.

במידה ואתה מעוניין לשמוע איזה פתרון מתאים לך ביותר, ולקבל עצה ופגישה ראשונה ללא תשלום, אנא שלח אלינו פרטים ואנו נחזור אליך לתאום פגישה או ייעוץ טלפוני חינם.