הסדר חוב לחובות ישנים

נקלעת לחובות לפני שנים רבות, החובות הפכו "מיפלצתיים", לעיתים "גדלו"  במליוני שקלים, התיקים שלך מאוחדים בהוצאה לפועל ב הסדר חוב, אתה משלם את התשלום בשוברים (צו החיוב) שנקבע לך כל חודש בצורה מסודרת (ולפעמים גם לא), התבגרת, כבר מצאת מקום עבודה מסודר, ואתה מעוניין סוף סוף להפוך אדם מן היישוב, להסדיר חובותיך ולנהל לחיים נורמלים, עם יכולת לצאת מהארץ, לנהל חשבון בנק, להחזיק כרטיס אשראי ועוד.

אנו סבורים שהגיע הזמן ל הסדר חוב. 
משרדנו עוסק שנים רבות בפתרונות של הסדר חוב מול רשויות ההוצאה לפועל למצבים אלו.
ביכולתנו להציע לך מספר פתרונות, המתאימים לצרכיך. הצעותינו להסדרים של חובות ישנים מותאמים ליכולותיו הכספיות של כל לקוח ולקוח, אין פתרון אחיד לכולם: הפתרונות עשויים להיות החל מהסדר חובות עם כל נושה בנפרד, שבסופו של דבר יגרום לתשלום מוסכם לכל הנושים, פיזור תיק האיחוד וסגירת כל התיקים בהוצאה לפועל.

פתרון אחר הינו הסדר נושים במסגרת הליכי פשיטת רגל, הליך המאפשר לך להשתקם ולהתחיל חיים חדשים, ועוד. הכל על פי יכולותיך, התפתחותך העתידית והעכשיות ומצבך הכלכלי והאישי.

במידה ואתה מעוניין לשמוע איזה פתרון מתאים לך ביותר, ולקבל עיצה ופגישה ראשונה ללא תשלום, אנא שלח אלינו פרטים ואנו נחזור אליך לתאום פגישה או ייעוץ טלפוני חינם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן