תחומי התמחות - תביעות בנק וחשבון מוגבל

כיצד אוכל לעזור לך?

התגוננות מפני תביעת בנקים וחשבון מוגבל בבנק

הבנק תובע אותך בתביעה בסדר דין מקוצר, או בתובענה על סכום קצוב בהוצאה לפועל? הבנק יצר לך מצב של חשבון מוגבל? יש פתרונות. אנו מייצגים לקוחות שנתבעו על ידי בנקים בשל יתרת חוב בחשבון עובר ושב או בהלוואות. ההתגוננות מפני תביעת הבנק והגשת בקשת רשות להתגונן חשובה ביותר, הן לצורך הגעת הסדר עם הבנק באמצעות עורכי דין והן אם מתברר שהבנק נהג בצורה לא הגונה, כמו גרימת מצב של חשבון מוגבל בבנק לחשבון העיסקי והפרטי, חשבון מוגבל יכול לגרום לבעיה משמעותית. הקטנת או ביטול מסגרת אשראי מבלי שאיפשר לך להתארגן קודם לכן בבנק אחר, העמדת הלוואה פרעון מיידי ועוד, וגרם לך לנזקים וקשיים בהמשך ההתנהלות שלך בחיים.

התגוננות מפני מימוש משכנתא, מינוי כונס נכסים ופינוי מדירת מגורים

פיגורים בתשלום המשכנתא מעל ל-6 תשלומים מזכה את הבנק לפתוח בהליכי מימוש בית המגורים שלך, מינוי כונס נכסים ומכירת הבית על ידו ופינויי המשפחה מדירת המגורים. משרדנו מתמחה בבדיקת חשבונות הבנק, בדיקת זכאות הבנק לפתוח בהליכים אלה, ועצירת פינוי מדירת המגורים.

גם אם החלטת למכור הדירה, ביכולתנו לסייע לך למקסם את עלות המכר, והקטנת הוצאות המימוש. ניתן לחסוך כספים רבים באמצעות טיפול נכון על ידי עורך דין ולחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים.

הגנת ערבים לחובות אחרים

חתמת ערבות לבן משפחה, חבר, עמית לעבודה, והוא הסתבך בחובות. אתה מוצא את עצמך מאויים על ידי הבנק שמודיע לך כי בכוונתו לתבוע אותך, או כבר בעצם תבע אותך. משרדנו מתמחה בהגנה על ערבים, בין אם הם ערבים יחידים, ערבים מוגנים או ערבים בכלל. במקרה של ערב, לבנק חובות רבים, הן לפני החתימה על הערבות והן לאחריה. כאשר הבנק מפר את החובות הללו, ניתן לבטל את הערבות, להפחית הסכומים, ולבדוק את הריביות בהם הוא דורש לחייב.

ביטול הגבלת חשבון מוגבל בבנק

הגבלת חשבון הבנק שלך, "חשבון מוגבל" במיוחד כאשר אתה לקוח עיסקי, יכול להסב לך נזקים חמורים ולהרוס עסק שמשמש לפרנסתך. אנו יכולים להגיש בקשה לבית המשפט להורות על גריעת השיקים ולביטול הגבלת חשבון הבנק שלך. בשלב ביניים, ניתן לבקש צו מניעה זמני לביטול ההגבלה מיד, ועד להכרעה בבקשה העיקרית על מנת לאפשר לך להמשיך לעבוד וההגבלה מתבטלת באופן זמני, והחשבון יכול להמשיך לעבוד וניתן להמשיך להשתמש בשיקים. חשבון מוגבל בבנק יכול להוות בעיה רצינית לניהול עסק או לניהול הפיננסי שלך. יש לטפל בבעיה של חשבון מוגבל ולא לדחות.

חייבים בהוצאה לפועל:

ביטול ועיכוב הליכים שונים: עיכוב יציאה מן הארץ, עיקולי משכורת, עיקול חשבון בנק, הגבלת נהיגה רשיון, הגבלת חשבון בנק, הגבלת שימוש בכרטיס אשראי, עיקול מיטלטלין ועוד

יש לך תיק בהוצאה לפועל, והנושה, הזוכה, הטיל על חשבונותיך עיקולי משכורת, עיכוב יציאה מהארץ, עיקול והוצאה של מיטלטלים בביתך, ביקש להגביל את חשבונות הבנק שלך, את רישיון הנהיגה ועוד. משרדנו מטפל בביטול ההליכים הללו, ומתן הגנה על חייב שיש לו תיקים בהוצאה לפועל.

איחוד תיקים והכרזת חייב כמוגבל באמצעים

חייב שיש לו תיקים רבים בהוצאה לפועל, ואינו מסוגל לשלם את חובותיו, והנושים מפעילים הליכי הוצאה לפועל רבים והוא מוצא את עצמו בורח ומתחמק, כי אין באפשרותו לשלם את החובות הרבים, יכול להגיש בקשה לאיחוד תיקיו והרכזתו כחייב מוגבל באמצעים.

ביטול ועיכוב הליכי מימוש נכסים: רכבים, מניות, חנות, נכס מסחרי

תפסו לך נכס בהוצאה לפועל ומעוניינים לממשו – יש מה לעשות. אם אינך מעוניין במימוש הנכס על ידי ההוצאה לפועל וכונס הנכסים, ניתן לעזור לך לעכב הליכים, לפדות את הנכס, לחסוך בעלויות כונס הנכסים ועוד.

ליווי ושיקום חייבים בהליכי פשיטת רגל

עסקיך כשלו, ויש לך חובות רבים. אתה מאמין בפוטנציאל שלך להצליח בעתיד, אך לא נראה שתוכל להחזיר חובות שנוצרו עד כה. משרדנו מתמחה בליווי חייבים בהליכי פשיטת רגל, עד להפטר. לעיתים הבקשה להכריז עליך פושט רגל מוגשת על ידי אחד הנושים שלך, ולפעמים אתה מגיש זאת בעצמך. המטרה לבצע ההליכים במהירות האפשרית ולאפשר לך מעבר לחיים חדשים במהירות האפשרית.

ליווי ושיקום תאגידים בהליכי הבראה, הקפאת הליכים ופירוק החברה

חברה גדולה המצוייה בקשיים, המעסיקה עובדים רבים, ויש לה נפח פעילות שראוי להצילו, יכולה לפנות לבית המשפט המחוזי בבקשה להקפאת הליכים, על מנת להגיע להסדר נושים או הבראת החברה. המטרה להציל את הפעילות העיסקית של החברה, ולהגיע להסדרים עם הנושים השונים על מנת לא לאבד את פעילותה ולהציל נושים, עובדים, ספקים ואת בעלי המניות ומנהלי החברה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן