הגנה מפני תביעת בנק, ייעוץ, עורכת דין עפרה שפר

שיחת ייעוץ משפטי להגנה מפני תביעות בנק

משרדנו מתמחה בשיקום יחידים (וגם חברות) שנקלעו לקשיים כלכליים וחובות. קיימים מספר סוגים של חייבים, ולכל סוג פתרון ייחודי שונה. הגנה מפני תביעת בנק זה ההתמחות שלנו.

מלאו את הטופס הבא ואשמח לחזור אליכם עם ייעוץ מקצועי. באדיבות, בסבלנות וברגישות. המוטו שלי הוא…
כי בראש ובראשונה, אני מעוניינת להקשיב לך.

לנו ניסיון רב בהגנה מפני תביעת בנק ומלווים חוץ בנקאיים, בדיקת הריביות, בדיקת החשבון ואיתור מקור כשל ההתנהלות.

בנוסף, סל הפתרונות המוצע הוא אישי ומתאים לכל אדם ואדם.  למרות היותי עורכת דין, יש לי יכולת לזהות מקור כשלים, ולסייע לחייב לצאת לדרך במהירות האפשרית. לעיתים הבעיות יכולות לנבוע לא רק מקשיים אובייקטיביים, ואיתור מקור הכשל יכול להקפיץ את החייבים קדימה במהירות גדולה יותר.

החייבים מגיעים אלי בשלבים שונים של הנשיה: לעיתים הגבילו להם את חשבון הבנק, וצריך פתרון מקומי, לעיתים מנהל הבנק החדש מבטל את מסגרת האשראי, ודורש למחזר את החוב, ולכך פתרון אחר. לעיתים החייב כבר מקבל תביעה בנקאית בסדר דין מקוצר, וצריך להגיש בקשת רשות להתגונן תוך 30 יום מיום שמקבל התביעה. לעיתים, כבר ניתן פסק דין, ונדרש להגיש בקשה לביטול פסק דין ועיכוב הליכי הוצאה לפועל, ולעיתים כבבר נפתח תיק הוצאה לפועל, או אפילו כמה, והפתרון הוא אחר.

אל תתנו לבעיות שלכם לטפוח ולהסתבך. צרו קשר ונתחיל ביחד לבנות את הפתרון.

חייבים פרטיים: אנשים שעובדים קשה, אינם גומרים את החודש, והבנקים כל הזמן ממחזרים להם הלוואות, מציעים להם הגדלת מסגרות וכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים. ברור שהפיתוי לא קטן. אותם אנשים מוצאים עצמם פתאום תקועים עם חובות של עשרות עד מאות אלפי שקלים, אשר אין ביכולתם להחזיר. הבנקים לא מפסיקים לצלצל והם חסרי אונים. "מה לעשות, איך אחזיר עם משכורת של שכיר את כל החובות שלי." במקרה זה היכולת להחזרת החובות הינה ללא מוצא.

קיימים 3 סוגי פתרונות למצבים אלה, והחשוב ביותר מבחינתי הוא סיוע לחייב ראשית, להגיע לאיזון תקציבי ומחיה סבירה, ולבדוק כמה כסף נותר לו לשלם לחובותיו. על יסוד התקציב שנותר בונים הפתרון: מפסיקים את "ההתגלגלות" ומיחזור החובות ומתחילים בהליך הבראה פרטי וחיסול צבירת חובות בלתי נגמרת.

אני מאמינה בהליך הבראה ולטעמי בדרך זו עולים על פסים טובים יותר.

חייבים עסקיים: מדובר בבעלי עסקים קטנים ו/או חברות שצמחו מהר מידי, והיו עסוקים בהצמיחה ובמכירות, ובלחץ הגידול הזניחו את ניהול הכספים. כשמחזורי המכירות גדלים, קשה מאוד להבחין בין הרווחים להכנסות, ההוצאות השוליות צומחות, צריכת האשראי עולה ולפתע מוצאים עצמם בקשיים תזרימיים. לעיתים הבנק מחליף את מנהל הסניף והחדש מתחיל להציק ולשנות מדיניות אשראי, מתחיל "לאיים" שיחזיר שיקים, וכל היום בעל העסק רודף אחרי הזנב שלו ועוסק בטיפול בבנק במקום לעבוד ולמכור. חייבים מסוג זה הם בעלי עסקים מוכשרים, אינטליגנטים, שיצליחו מהר מאוד בעזרת הכוונה נכונה וטיפול משפטי נכון לחזור לתלם ולהמשיך לייצר עסקים וכסף. טיפול נכון עשוי להציל להם את העסק ולאפשר להם להתאושש מה"מכה" שנפלה.

חשוב לדעת. לכל בעיה יש פתרון, וצריך רק לדעת מהו, ולא לחשוש. החשש עלול לתקוע את החייב, והוא ימצא את עצמו במסב סבוך יותר.
משרדנו מתמחה בפתרון משפטי "בוטיק" ואישי לכל חייב, בחינת המטרות, הצרכים, ואפשרויות החזרת החוב, תוך בדיקה של חשבונות הבנק והתבוננות אל העתיד.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן