עפרה שפר - ערבויות ודיני בנקים

רעיה ואם ל 3 ילדים. לוחמת צדק אמיתית

מיצגת נגד בנקים וענייני ערבויות
עו"ד עפרה שפר בעלת נסיון עיסקי ומשפטי, בתחום הבנקאות, ערבויות, חדלות פרעון, הבראת חברות, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. התמחות עיקרית, דיני בנקאות.

לוחמת כשצריך, מכוונת פתרון, בעל יכולת ניהול מו"מ ללא ויתורים.

בדרכה, מאמינה עו"ד עפרה שפר ועמיתיה למשרד בהבראה ושיקום. דרך הפתרון מגיעה מן המקום הזה.
בנוסף, עו"ד עפרה שפר מאמינה במציאת פתרון בו 2 הצדדים יהיו מרוצים (Win Win) גם אם הצד השני הוא בנק.

"במקרה של עוולות, הסתבכות עם ערבויות, אני נלחמת ללא פשרות". 
"חשוב לי מאוד לסייע לאנשים שנקלעו למצב קשה, ואני לא אוהבת שמנצלים חולשות של אנשים".
"החלום שלי לשפר את הצדק ולשם כך אני פועלת בתחום זה".

כתובת משרד עורכת דין "עפרה שפר"

הלוואות, ערבויות, מצב בלתי נסבל.

במדינתנו ישנם רבים ואפילו רבים מאוד שמסתבכים עם המצב אותו הנחילו לנו הבנקים ותאגידי הענק. זהו מצב שמאפשר בקלות רבה להילכד במלכודת הדבש של ההלוואות והערבויות למיניהם. ואז, במהירות ובקלות להגיע למצבים שנראים כחסרי תקווה ולחובות שטופחים מרגע לרגע עוד ועוד. החייבים אלו אנשים שעומלים קשה לפרנסתם ולמעשה אינם מצליחים לסיים את החודש או עצמאיים קטנים שכל פשעם הוא בכך שהם מנסים להצליח. ואז, הבנקים ממחזרים להם הלוואות, או במקרה של ערבויות מציעים להם הלוואות לכיסוי חובות לא להם ומציעים פתרונות כמו הגדלת מסגרת וכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים. וכך, טובעים עמוק יותר ויותר במלכודת הדבש.

כך, אנשים מהישוב עם הכנסות רגילות, מוצאים עצמם שקועים ומסובכים בחובות של סכומים שאינם רלוונטיים לשכירים או לעצמאיים קטנים. הבנקים לא מפסיקים ללחוץ והאנשים מרגישים חסרי אונים מול תאגידי הענק שלהם יכולות משפטיות כמעט ללא הגבלה. המצב נראה חסר סיכוי וללא תקווה. משפחות נהרסו בגלל מצבים שכאלו, בריאות התדרדרה, עסקים קרסו. אבל, זהו לא קורח המציאות. זה לא נכון שאין מוצא, זה לא נכון שאין תקווה. למעשה, יש הרבה מאוד מה לעשות. למעשה בחלק גדול מהמקרים, לחייב יש אפילו יתרונות על הבנק.

אני מאמינה בפתרון כולל המורכב מתהליך הבראה לעתיד בטוח יותר

הפתרון אינו עניין חד פעמי או פתרון של זבנג וגמרנו. הפתרון הינו כולל וצריך להיות מורכב גם מפתרון לטווח הקצר שישחרר את החייב מהלחצים וגם פתרון לטווח הארוך שיבטיח שהסתבות שכזו לא תחזור על עצמה. תחילה יש להגיע למצב של תקציב מאוזן בשילוב מחייה ורמת חיים סבירה. יש לבדוק מהו הסכום שנותר ועל יסוד זה לבנות פתרון כולל ומעשי לביצוע.

אם נקלעת לבעיה, הבנק תובע אותך? בעיות עם ערבויות? אם מדובר בעסק או שאת/ה אדם פרטי, אשמח לשמוע ולסייע. 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן