עפרה שפר, דיני בנקאות עפרה שפר עפרה שפר

בעיות עם המשכנתא? הבנק תובע אותך?

הבנקים לא רוצים שתדעו. אבל, אל דאגה

יש פתרונות!

חתמת על ערבות? הבנק תובע אותך?

לבנק יש מחויבויות על פי חוק

אל דאגה, יש הרבה מה לעשות!

הבעיות שלכם עם הבנק,

זה העסק שלי!

נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : פשיטת רגל

עורך דין פשיטת רגל

המסלול הראוי של עורך דין פשיטת רגל חדלות פרעון הוא מצב שבו יש לאדם באופן אישי חובות רבים, והוא לא מסוגל בטווח הנראה לעין לשלם את חובותיו, בדרך כלל, עורך דין פשיטת רגל יפעל למען החייב במסלול הראוי הוא להגיש בקשה להכריז... (קרא עוד...)

עו ד פשיטת רגל, פתרון קסם או הסתבכות

לפני כשנה וחצי, בספטמבר 2013 נכנסה לתוקפה רפורמה רצינית שעשה הכונס הרשמי, פרופסור דוד האן. רפורמה זו מבורכת מאוד, ומאפשרת לאדם שנקלע לחובות רבים, לאחר כמה שנים לקבל הפטר מחובותיו ולהתחיל בדרך חדשה בלי גיבנת של העבר. יחד עם... (קרא עוד...)

נזרקת מהליך פשיטת הרגל עקב מחדלים?

יש תקווה לחזור להליך תוך שנה פסק דין של בית המשפט העליון קובע כי תקופת הצינון שלאחריה תוכל לחדש הליכים, היא שנה שנה וחצי, ובנסיבות חמורות 2.5 שנים. כידוע, הליך פשיטת רגל כיום מנוהל ביעילות, ומאפשר לחייבים לצאת לדרך חדשה... (קרא עוד...)

רפורמה בהליכים עבור פושטי רגל

מנהיגות חדשה ורפורמה בהליכי פשיטת רגל המאפשרת שיקומו של החייב בתום לב, בפרק זמן מוגדר ומתוכנן החל מראשית שנת המשפט תשע"ד (ספטמבר 2013) מונהגת רפורמה מבורכת בהליך פושטי רגל רגל ע"י הכונס הרשמי, פרופ' דוד האן שעיקריה: יצירת... (קרא עוד...)

גרוש, פושט רגל? מאחוריך!

האם גרוש שחייב מזונות לגרושתו וילדיו יכול להגיש בקשה להכריזו פושט רגל, האם הוא יופטר מחובותיו לגרושתו ולילדים? מה יקרה לחובות עבר בזמן ההליך, צו כינוס לפושט רגל, מתי, ועוד בקיצור מה הכללים לחייב שמעוניין להיכנס להליך... (קרא עוד...)

מחיקת חובות - לא תברח, לא ירדפו אחריך!

וגם: האם מוסמך ראש ההוצאה לפועל לדחוק באדם לנטוש את הליכי ההוצאה לפועל ולפתוח בהליכי פשיטת רגל או הליך מחיקת חובות המצב קשה, החובות גדולים, עדיין, במקום להיות נרדף על ידי הנושים, קיימים פתרונות שונים לחייבים על מנת לאפשר... (קרא עוד...)

עיקול כספים בחשבון המשותף - חובות וזכויות

בן הזוג חייב כספים? מתי זה ישפיע עליך? האם ניתן לעקל כספים בחשבון משותף? או במילים אחרות, מתי תחול הילכת השיתוף על חובותיו של בן הזוג ומתי לא?בני זוג מוטרדים מאוד ממצב בו בן זוגם חייב כספים, ולא ברור להם כיצד הדבר יכול... (קרא עוד...)

ריבית והצמדה ב הוצאה לפועל

יש לך חובות הוצל"פ ישנים, והזוכה לא פעל בהם שנים רבות? ניתן להגיש בקשה לרשם הוצאה לפועל להפחתת ריביות והפרשי הצמדה בהוצאה לפועל בשטרות ובתביעה על סכום קצוב תיקון חדש ומעניין בחוק הוצאה לפועל, במסגרת התיקונים החשובים... (קרא עוד...)

להוציא את חוק שיקים ללא כיסוי מספר החוקים

התקבלה במשרדי פניה נוגעת ללב של אדם שמנהל עסק כבר שנים רבות, והבנק הגביל את חשבונו, וגרם לו לנזקים בלתי הפיכים.המאמר הבא הוא ניתוח של הדברים שאמר לי. אין זו הפעם הראשונה שאני נתקלת במצב בו השינויים שחלו בשוק האשראי... (קרא עוד...)

הפטר בהוצאה לפועל

  הוראת שעה בחוקי ההוצאה לפועל, מאפשרת גם לחייבי הוצאה לפועל מוגבלים באמצעים, לקבל הפטר בהוצאה לפועל מחובותיהם, כמו בהליכי פשיטת רגל תיקון 47 לחוק ההוצאה לפועל מאפשר לחייב שהוכרז מוגבל באמצעים בהוצאה לפועל לקבל הפטר... (קרא עוד...)

הזכות הבסיסית לניהול חשבון בנק

"לכל אחד יש זכות לחלום, סירות נייר במים, רציתי רק לשוט הכי רחוק.. אני אדם משום מקום.... שמחפש לו רק סיבה לנשום....". [מילים ולחן: אביב גפן] לכל אחד זכות לנהל חשבון בנק אף אם חשבונו האחר מעוקל, מוגבל מחמת אי כיסוי, מוגבל... (קרא עוד...)

הערת אזהרה לטובת הבעלים ב כינוס נכסים

דיירות מוגנת ב כינוס נכסים גם כאשר הבעלות על דירת המגורים טרם נרשמה בטאבו אלא נרשמה הערת אזהרה בלבד לטובת הבעלים. עד כה, המצב המשפטי שנקבע בפסק דין " פרימינגר", צמצם את תחולת הזכות לדיירות מוגנת ב כינוס נכסים רק למקרים בהם... (קרא עוד...)

הסדר חובות ואיחוד תיקים

כאשר יש לך, החייב, מלא תיקים בהוצאה פועל, הנושים מתקיפים, ואתה מרגיש חוסר אונים, יש באפשרותך לפנות לרשם ההוצאה לפועל בבקשה לאחד את תיקיך ב הסדר חובות ואיחוד תיקים. אם אתה לא יכול לשלם יותר מ-3% לחודש מסך החובות, יש לצרף לבקשה... (קרא עוד...)

הסדר חוב לחובות ישנים

נקלעת לחובות לפני שנים רבות, החובות הפכו "מיפלצתיים", לעיתים "גדלו"  במליוני שקלים, התיקים שלך מאוחדים בהוצאה לפועל ב הסדר חוב, אתה משלם את התשלום בשוברים (צו החיוב) שנקבע לך כל חודש בצורה מסודרת (ולפעמים גם לא), התבגרת,... (קרא עוד...)

חייב ב איחוד תיקים? הקפד על מילוי חובותיך

בקשה חוזרת ל איחוד תיקים פסיקות אחרונות בבתי המשפט אינם מאפשרים לחייב שפוזר תיק האיחוד שלו, להגיש בקשה חוזרת ל איחוד תיקים והכרזתו כחייב מוגבל באמצעים. אנשים שחייבים כסף, בין אם ההליך מצוי ב איחוד תיקים, הוצאה לפועל... (קרא עוד...)

יש חיים אחרי הפחד

הסתבכתם בחובות, פחד וחשש ממלא אתכם? יש מה לעשות. הפחד הוא האוייב של הפתרון. התמודדות עם הפחד, וטיפול נכון בבעיה יכולים לסייע לכם להגיע לשקט ושלווה גם את נקלעתם לחובות ואין לכם יכולת לשלם אותם. כשבנק לאומי מחל לנוחי דנקנר... (קרא עוד...)

חשבון בנק מוגבל

אתה מנהל עסק, או חשבון פרטי, ולפתע נכנסת לתזרים לחוץ, לקוחות לא משלמים, מסגרות האשראי חונקות, הוחלף מנהל הסניף ושינה מדיניות, ואתה מוצא את עצמך נלחם, הבנק מתחיל להחזיר שיקים, וכשמגיע השיק העשירי, החשבון הבנק מוגבל. חשבון... (קרא עוד...)

הבנק רוצה לסגור לך את החשבון בניגוד להסכמתך?

זה לא סוף פסוק. מה מותר ומה אסור לבנק לעשות. לאחרונה אני שומעת מלקוחותי כי הבנק לפתע מודיע להם כי הוא סוגר להם את החשבון. הם לא מבינים מדוע? מה עשו. אחד המקרים בהם טיפלתי אחות מוסמכת בית חולים, ותיקה שמשכורתה גבוהה, החלה... (קרא עוד...)

פינוי מדירת מגורים, כונס נכסים

קבלת הטופס הורוד (לעיתים ירוק) המודיע על קבלת צו פינוי מדירת מגורים הוא דבר מזעזע. כשאדם מקבל צו פינוי הוא מרגיש שתהום נפערת לו מתחת לרגליו, כל עולמו חרב עליו. דעו כי, יש לא מעט כלים לסייע לאנשים שכשלו בתשלומי המשכנתא, או... (קרא עוד...)

עיקול חשבון בנק יכול להתפרש כלשון הרע

עיקול חשבון בנק שלא בצדק, יכול להוות פרסום לשון הרע ופגיעה בשם טוב של אדם עיריית ירושלים עיקלה חשבון בנק של הגרוש של החייבת, ובית המשפט חייב את העיריה לפצות אותו. גרשון, קבלן חשמל, המתגורר בישוב קצרין משנת 1980, קיבל עיקול... (קרא עוד...)


כדאי לדעת - פוסטים פופולריים מהבלוג
בניית האתר, קידום ושיווק: נקסטמדייה

מייצגת לקוחות נגד בנקים
פרטיים ועסקיים שנקלעו לבעיות כלכליות ונתבעים על ידי בנקים. טיפול בענייני פשיטת רגל, משכנתאות, חשבונות מוגבלים ועוד.

עורכת דין - עפרה שפר

 דבורה הנביאה 22, תל אביב 69350

טל. 03-5499059, נייד: 052-5777353

פקס: 03-5499069

[email protected]


עפרה שפר
, עו"ד - דיני בנקאות

ביכולתינו לסייע לך לצאת מהמצב הקשה ולאפשר לך להבריא את עצמך. בואו נדבר

כתבו אלי