עפרה שפר, דיני בנקאות עפרה שפר עפרה שפר

בעיות עם המשכנתא? הבנק תובע אותך?

הבנקים לא רוצים שתדעו. אבל, אל דאגה

יש פתרונות!

חתמת על ערבות? הבנק תובע אותך?

לבנק יש מחויבויות על פי חוק

אל דאגה, יש הרבה מה לעשות!

הבעיות שלכם עם הבנק,

זה העסק שלי!

נמצאו 12 תוצאות עבור חיפוש התג : עפרה שפר

עפרה שפר, עיקול, עיקול מחשבון בנק, עורך דין עיקול

חובת תום הלב של הזוכה, בעת נקיטת הליכי הוצאה לפועל, מחייבת כי יפעל לגביית החוב שלו. משהזוכה לא נקט במשך שנים רבות בהליכי הוצל"פ, ללא כל צידוק סביר,  ניתן היה להבין כי הוא ויתר על החוב, ולכן, במצב זה הוחלט  על סגירת תיק... (קרא עוד...)

עיקול חשבון בנק יכול להתפרש כלשון הרע

עיקול חשבון בנק שלא בצדק, יכול להוות פרסום לשון הרע ופגיעה בשם טוב של אדם עיריית ירושלים עיקלה חשבון בנק של הגרוש של החייבת, ובית המשפט חייב את העיריה לפצות אותו. גרשון, קבלן חשמל, המתגורר בישוב קצרין משנת 1980, קיבל עיקול... (קרא עוד...)

כיף שהצדק מנצח

כבוד השופטת בבית המשפט בתל אביב, הדס פלד, בתא"ק (ת"א) 57190-03-11 דחתה תביעה של בנק מרכנתיל דיסקונט בע"מ כנגד ערב יחיד וקבעה כי הבנק לא העמיד את הנתבע על הפרטים שבידיעתו ושהיו רלבנטיים לצורך הערכת הסיכון שנטל על עצמו, ומשכך, קבעה,... (קרא עוד...)

התגוננות מפני בנקים

קיבלת תביעה מהבנק בסדר דין מקוצר או תובענה על סכום קצוב בהוצאה לפועל, ועליך להגיש בקשת רשות להתגונן תוך 30 יום? ניתן כנגדך פסק דין בהעדר הגנה והבנק שולח לך מכתב כי אם לא תשלם את החוב יפתחו כנגדך תיק הוצאה לפועל? כל המקרים... (קרא עוד...)

חתמתם ערבות או משכנתם נכס

שאלה מורכבת.... עליה נתן בית המשפט העליון לאחרונה תשובה בפסק דין ע"א 1691/11... גם התשובה מסובכת ומורכבת לא פחות.... פסק דין שניתן ביום 15.12.15 עושה סדר בפסיקות הסותרות של בתי המשפט המחוזי וקובע מתי אדם שמשכן נכס לטובת חיוב של אחר,... (קרא עוד...)

עפרה שפר - ערבויות ודיני בנקים

רעיה ואם ל 3 ילדים. לוחמת צדק אמיתית מיצגת נגד בנקים וענייני ערבויותעו"ד עפרה שפר בעלת נסיון עיסקי ומשפטי, בתחום הבנקאות, ערבויות, חדלות פרעון, הבראת חברות, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. התמחות עיקרית, דיני בנקאות. לוחמת כשצריך,... (קרא עוד...)

הגנה מפני תביעת בנק, ייעוץ חינם, עורכת דין עפרה שפר

שיחת ייעוץ משפטי ל הגנה מפני תביעות בנק ללא תשלום משרדנו מתמחה בשיקום יחידים (וגם חברות) שנקלעו לקשיים כלכליים וחובות. קיימים מספר סוגים של חייבים, ולכל סוג פתרון ייחודי שונה. הגנה מפני תביעת בנק זה ההתמחות... (קרא עוד...)

כתבו אלי, עורכת דין עפרה שפר

שיחת ייעוץ ללא תשלום תודה שבחרת לכתוב אלי.אני אשמח לקבל ממך הערות, תגובות או שאלות. כמו כן, מלאו טופס זה בכדי לתאם שיחת ייעוץ אישית ללא תשלום. עורכת דין - עפרה שפר. דיני בנקאות  דבורה הנביאה 22, תל אביב 69350 טל. 03-5499059,... (קרא עוד...)

עורכת דין עפרה שפר - תביעות נגד בנקים

תביעה על חתימת ערבות?לא תמיד זה חוקי חתמתם ערבות למישהו? כעת הבנק תובע מכם לשלם את החוב שלא לכם? אתם לא היחידים. זהו סיפור שהרס לרבים את החיים. אבל החוק מחייב את הבנק למצות את כל האפשרויות ומחויבויות קודמות לפני הפנייה... (קרא עוד...)

המלצות וסיפורי הצלחה התגוננות מפני תביעת בנק

המלצות וסיפורי הצלחה - תביעות בנק זה אף פעם לא עניין של מה בכך. לעיתים אני מרגישה שעלי להילחם מול הבנקים בייצוג הלקוח, כפי שדוד נלחם מול גוליית. זהו תהליך מורכב שאם מתמידים בו, מצליחים. ,תביעות בנק אינם גזרה שיש לקבל. יש... (קרא עוד...)

בלוג מאמרים - פשיטת רגל, תביעות בנקים ועוד הרבה

אוסף של פוסטים ומאמרים העוסקים בהגנה מפני תביעות בנקים, פשיטת רגל, כינוס נכסים, איחוד תיקים, טיפול בחובות ועוד. בבלוג זה תמצאו אוסף שנכתב במשך שנים על ידי עורכת דין עפרה שפר וברובו עוסק בנושאים או בסיפורים בהם טיפלה... (קרא עוד...)

תחומי התמחות - תביעות בנק ו חשבון מוגבל

התגוננות מפני תביעת בנקים וחשבון מוגבל בבנק הבנק תובע אותך בתביעה בסדר דין מקוצר, או בתובענה על סכום קצוב בהוצאה לפועל? הבנק יצר לך מצב של חשבון מוגבל? יש פתרונות. אנו מייצגים לקוחות שנתבעו על ידי בנקים בשל יתרת חוב... (קרא עוד...)


כדאי לדעת - פוסטים פופולריים מהבלוג
בניית האתר, קידום ושיווק: נקסטמדייה

מייצגת לקוחות נגד בנקים
פרטיים ועסקיים שנקלעו לבעיות כלכליות ונתבעים על ידי בנקים. טיפול בענייני פשיטת רגל, משכנתאות, חשבונות מוגבלים ועוד.

עורכת דין - עפרה שפר

 דבורה הנביאה 22, תל אביב 69350

טל. 03-5499059, נייד: 052-5777353

פקס: 03-5499069

[email protected]


עפרה שפר
, עו"ד - דיני בנקאות

ביכולתינו לסייע לך לצאת מהמצב הקשה ולאפשר לך להבריא את עצמך. בואו נדבר

כתבו אלי