עפרה שפר, דיני בנקאות עפרה שפר עפרה שפר

בעיות עם המשכנתא? הבנק תובע אותך?

הבנקים לא רוצים שתדעו. אבל, אל דאגה

יש פתרונות!

חתמת על ערבות? הבנק תובע אותך?

לבנק יש מחויבויות על פי חוק

אל דאגה, יש הרבה מה לעשות!

הבעיות שלכם עם הבנק,

זה העסק שלי!

נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : ייעוץ משפטי

עורך דין פשיטת רגל

המסלול הראוי של עורך דין פשיטת רגל חדלות פרעון הוא מצב שבו יש לאדם באופן אישי חובות רבים, והוא לא מסוגל בטווח הנראה לעין לשלם את חובותיו, בדרך כלל, עורך דין פשיטת רגל יפעל למען החייב במסלול הראוי הוא להגיש בקשה להכריז... (קרא עוד...)

מחיקת חובות - לא תברח, לא ירדפו אחריך!

וגם: האם מוסמך ראש ההוצאה לפועל לדחוק באדם לנטוש את הליכי ההוצאה לפועל ולפתוח בהליכי פשיטת רגל או הליך מחיקת חובות המצב קשה, החובות גדולים, עדיין, במקום להיות נרדף על ידי הנושים, קיימים פתרונות שונים לחייבים על מנת לאפשר... (קרא עוד...)

עיקול כספים בחשבון המשותף - חובות וזכויות

בן הזוג חייב כספים? מתי זה ישפיע עליך? האם ניתן לעקל כספים בחשבון משותף? או במילים אחרות, מתי תחול הילכת השיתוף על חובותיו של בן הזוג ומתי לא?בני זוג מוטרדים מאוד ממצב בו בן זוגם חייב כספים, ולא ברור להם כיצד הדבר יכול... (קרא עוד...)

האם רשאי המוסד לביטוח לאומי לקזז כספים

האם רשאי המוסד לביטוח לאומי (מל"ל) לקזז כספים המגיעים לחייב מזונות מקצבאות כגון קצבת נכות, אבטלה, זיקנה, אבטחת הכנסה וכד', אם נקבע לו צו חיוב תשלומים במסגרת איחוד תיקים/תיק הוצאה לפועל בודד, והוא עומד בתשלום הצו? חייבי... (קרא עוד...)

להוציא את חוק שיקים ללא כיסוי מספר החוקים

התקבלה במשרדי פניה נוגעת ללב של אדם שמנהל עסק כבר שנים רבות, והבנק הגביל את חשבונו, וגרם לו לנזקים בלתי הפיכים.המאמר הבא הוא ניתוח של הדברים שאמר לי. אין זו הפעם הראשונה שאני נתקלת במצב בו השינויים שחלו בשוק האשראי... (קרא עוד...)

תביעות חוב בהוצאה לפועל

כל אחד מאיתנו יכול להסתבך בסיטואצייה של תביעות חוב מירוץ החיים והקשיים הרבים בו, מביאים אותנו, לעיתים, ולצערינו, להסתבכות עם תביעות חוב. לעיתים החובות נגרמים בגלל קשיים שלנו, ולעיתים החובות נוצרים עקב ערבות שחתמנו לחבר,... (קרא עוד...)

הערת אזהרה לטובת הבעלים ב כינוס נכסים

דיירות מוגנת ב כינוס נכסים גם כאשר הבעלות על דירת המגורים טרם נרשמה בטאבו אלא נרשמה הערת אזהרה בלבד לטובת הבעלים. עד כה, המצב המשפטי שנקבע בפסק דין " פרימינגר", צמצם את תחולת הזכות לדיירות מוגנת ב כינוס נכסים רק למקרים בהם... (קרא עוד...)

דיור החלוף גם ב כונס נכסים או לנוטלי משכנתאות

בשנת 2008 חוקק תיקון 29 לחוק ההוצאה לפועל, המעניק הגנת הדיור החלוף גם לנוטלי משכנתאות או במצב של כונס נכסים. מהי ההגנת הדיור החלוף? מי זכאי לה? ומה משמעותה? דיור מוגן משמעותו, שבמקרה שהדירה מעוקלת אוג בכינוס נכסים והנושה... (קרא עוד...)

ערבים (חתימה על ערבות)

בעייתם של הערבים היא גדולה מאוד. בעבר הם חתמו על ערבות לחבר, בן משפחה, עמית לעבודה, וכשעשו שזאת, הם האמינו בכל ליבם שהאדם שחתמו לו ערבות לא יאכזב אותם. חתימה על ערבותברור שאילו היית מעלה על דעתך שאתה הולך לשלם חובו של אחר... (קרא עוד...)

הסדר חובות ואיחוד תיקים

כאשר יש לך, החייב, מלא תיקים בהוצאה פועל, הנושים מתקיפים, ואתה מרגיש חוסר אונים, יש באפשרותך לפנות לרשם ההוצאה לפועל בבקשה לאחד את תיקיך ב הסדר חובות ואיחוד תיקים. אם אתה לא יכול לשלם יותר מ-3% לחודש מסך החובות, יש לצרף לבקשה... (קרא עוד...)

הסדר חוב לחובות ישנים

נקלעת לחובות לפני שנים רבות, החובות הפכו "מיפלצתיים", לעיתים "גדלו"  במליוני שקלים, התיקים שלך מאוחדים בהוצאה לפועל ב הסדר חוב, אתה משלם את התשלום בשוברים (צו החיוב) שנקבע לך כל חודש בצורה מסודרת (ולפעמים גם לא), התבגרת,... (קרא עוד...)

עפרה שפר, עיקול, עיקול מחשבון בנק, עורך דין עיקול

חובת תום הלב של הזוכה, בעת נקיטת הליכי הוצאה לפועל, מחייבת כי יפעל לגביית החוב שלו. משהזוכה לא נקט במשך שנים רבות בהליכי הוצל"פ, ללא כל צידוק סביר,  ניתן היה להבין כי הוא ויתר על החוב, ולכן, במצב זה הוחלט  על סגירת תיק... (קרא עוד...)

חובות המנוח אינם עוברים בירושה

חובות המנוח אינם עוברים בירושה, ויכולים להשתלם אך ורק מכספי עזבון המנוח, באם הוא קיים בית המשפט השלום בתל אביב קיבל תביעת אב שכול להשיב לו כספים ששילם לבנק הפועלים עבור חובותיו של בנו שנהרג וקבע כי בנק הפועלים הפר את... (קרא עוד...)

חשבון בנק מוגבל

אתה מנהל עסק, או חשבון פרטי, ולפתע נכנסת לתזרים לחוץ, לקוחות לא משלמים, מסגרות האשראי חונקות, הוחלף מנהל הסניף ושינה מדיניות, ואתה מוצא את עצמך נלחם, הבנק מתחיל להחזיר שיקים, וכשמגיע השיק העשירי, החשבון הבנק מוגבל. חשבון... (קרא עוד...)

התגוננות מפני בנקים

קיבלת תביעה מהבנק בסדר דין מקוצר או תובענה על סכום קצוב בהוצאה לפועל, ועליך להגיש בקשת רשות להתגונן תוך 30 יום? ניתן כנגדך פסק דין בהעדר הגנה והבנק שולח לך מכתב כי אם לא תשלם את החוב יפתחו כנגדך תיק הוצאה לפועל? כל המקרים... (קרא עוד...)

תקנות ההוצאה לפועל, סגירת תיק

רשמת תקנות ההוצאה לפועל בתל אביב הורתה על סגירת תיק הוצאה לפועל למרות חוב רשום של 231,096 ₪ בשל השתהות של הזוכה בגביית החוב הרשמת קבעה כי על פי תקנות ההוצאה לפועל, על הזוכה לקיים זכותו בתום לב. בהעדרו של הזוכה וכן לאור... (קרא עוד...)

נתבעי בנקים

העסק שלך נקלע לקשיים, ההוצאות החודשיות עולות על ההכנסות, והמשפחה נקלעת לקשיים, ואינה מסוגלת לעמוד בהחזרי ההלוואה, היתרה בחשבון עולה, הבנק שולח מכתב התראה ומאיים בתביעה. המשפחה נכנסת ללחץ כספי, העסק בקשיים תזרימיים ואתה... (קרא עוד...)

בנק הפועלים חוייב בהוצאות משפט כמעט מלאות בסך של כ-48,000 ₪

בנק הפועלים חוייב בהוצאות משפט כמעט מלאות בסך של כ-48,000 ₪, למרות שהבנק הסכים לתביעת התובעים, בשל כך שהבנק דרש מהתובעים לחתום על סעיף ויתור על טענה או תביעה כלפי הבנק, דבר המהווה תנאי מקפח בחוזה אחיד. בית המשפט סבר כי דרישה... (קרא עוד...)

הגבלת חשבון , הגבלות בחשבון בנק, הגבלת החשבון בנק

החשבון חרג מהמסגרת, ולא היה כיסוי לשיקים  - אך בית המשפט ביטל את החזרת השיקים ואת הגבלת החשבון בשל התנהלות הבנק בחריגות בית משפט שלום בבאר שבע ביטל הגבלת חשבון, למרות העובדה שלא היה חולק שהשיקים הוחזרו בשל העדר כיסוי,... (קרא עוד...)

עיקול חשבון, עיקול בחשבון, עיקול כרטיסי אשראי

זהו. זה סופי. בית המשפט העליון קבע כי נושה לא יוכל לעקל כספי מסגרת אשראי. עוד נקבע כי זכות הקיזוז של הבנק ביחס ליתרת הזכות עדיפה על העיקול שהוטל, ומשכך הבנק זכאי לקזז את הכספים שבפיקדונות לטובת החוב שלו, והוא גובר על... (קרא עוד...)


כדאי לדעת - פוסטים פופולריים מהבלוג
בניית האתר, קידום ושיווק: נקסטמדייה

מייצגת לקוחות נגד בנקים
פרטיים ועסקיים שנקלעו לבעיות כלכליות ונתבעים על ידי בנקים. טיפול בענייני פשיטת רגל, משכנתאות, חשבונות מוגבלים ועוד.

עורכת דין - עפרה שפר

 דבורה הנביאה 22, תל אביב 69350

טל. 03-5499059, נייד: 052-5777353

פקס: 03-5499069

[email protected]


עפרה שפר
, עו"ד - דיני בנקאות

ביכולתינו לסייע לך לצאת מהמצב הקשה ולאפשר לך להבריא את עצמך. בואו נדבר

כתבו אלי